Ta wewnętrzna przestrzeń do zabawy pozwala dzieciom i rodzicom bawić się razem, posiada 4-poziomową konstrukcję zabaw z zjeżdżalniami i przeszkodami, zagłębiem do gry w piłkę, areną do strzelania kulek, interaktywną podłogą, kącikiem zabaw dla dzieci i placem zabaw dla dzieci. Do dyspozycji dzieci poniżej 4 roku życia są specjalne pomieszczenia dla rodziców i dzieci. W kawiarni znajduje się wybór lunchu, bar espresso, kawę mrożoną, świeże koktajle.
Abawuś Warszawa to bezpieczne i czyste środowisko zabaw dla dzieci, w którym mogą się bawić, uczyć i wyobrażać. Dzieci mogą odkrywać instalacje miejskie poprzez odgrywanie ról, w tym sklep spożywczy, sklep, dom, salon, restaurację i butik odzieżowy, w którym dzieci mogą spróbować swoich sił na różnych osobach.

Wyjście na salę zabaw to świetny sposób, aby zaangażować swoje dzieci, z 3-piętrowym domem zabaw dla dzieci w wieku 2-8 lat, a także domkiem dla dzieci w wieku 2 i poniżej. Rodziny mogą cieszyć się również daniami wysokiej jakości, z miejscowo pieczonym espresso i kawą, świeżo przygotowanymi kanapkami, zupami i innymi potrawami oraz wysokiej jakości herbatami.

Dom Drzewny został stworzony z myślą o dzieciach i zaprojektowany z myślą o wygodzie, wygodzie i spokoju rodziców. Obiekt o powierzchni 7.700 stóp kwadratowych oferuje dzieciom bezpieczną, wielopoziomową konstrukcję wspinaczkową z ruchomymi mostami, zamkniętymi zjeżdżalniami, wyściełanymi matami i rampami, huśtawkami i miękkim kortem do koszykówki. Rodzice mogą zrelaksować się na widokach swoich dzieci, rozkoszować się jedzeniem, smakoszem espresso i bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Niemowlęta przechodzące przez gąsienice mają własny plusz, oddzielony niską ścianą, z zabawkami dostosowanymi tylko dla nich. Jest nawet wspólny stół, gdzie można zrobić przerwę na przekąski.

Ta kryta oaza zawiera duży cios z małymi i rodzicami. Podczas zabawy dzieci mogą się zrelaksować i sprawdzić pocztę elektroniczną, czytać czasopismo, a nawet dostać manicure i pedicure. Przestrzeń zabaw zawiera gry, zabawki i łamigłówki, wyposażony w WiFi bar kawowy serwujący napar i konfekcję, a także kawałek odporności dla tych wszystkich: ogromny wewnętrzny piaskownicę (wypełniony nietoksycznym drobnym piaskiem, regularnie mytym). W piaskownicy znajduje się zjeżdżalnia, huśtawka dla niemowląt, kuchnia, naczynia oraz mnóstwo łopatek i kubełków. Kiedy wszyscy się bawią, jest wąż powietrzny, który wydmuchuje piasek z małych stóp i nóg, więc nie ma przy sobie bałaganu. Warto rozważyć również opcję, jaką są urodziny na sali zabaw dla dzieci z poczęstunkiem i szaleństwem.

Duża dziecięca sala zabaw dla dzieci jest jasna i przestronna, co pozwala na zabawę w różnym wieku. Do dyspozycji gości jest również teren dla najmłodszych gąsienic oraz strefa dla dużych dzieci z sześciostopniową zjeżdżalnią, małą ścianą wspinaczkową i kołyszącym się mostem. Znajduje się tu również dobrze zaopatrzona kuchnia zabawowa i część targowa. Gdy potrzebne jest nowe otoczenie, dzieci mogą kierować „Wieżą Kontrolną”, aby udawać, że są pilotami. Na miejscu znajduje się również kawiarnia oraz salon fryzjerski dla dzieci i dorosłych, uzupełniony o krzesełka samochodowe.

Dodaj komentarz